ماجرای تردد معلمان خصوصی با آمبولانس در پایتخت

یک استاد دانشگاه به آسیب‌ها و حواشی کلاس‌های آمادگی کنکور اشاره کرد و گفت: شاید شنیده باشید که عده‌ای از معلمین خصوصی با آمبولانس رفت و آمد می‌کنند. این معلم‌های کنکور به آمبولانس خصوصی پول می‌دهند که آنها را از خط ویژه از کلاس اول به کلاس بعدی برسانند که البته این پول در مقابل شهریه‌های هنگفتی که می‌گیرند چیزی نیست. اما آیا دانش آموزان معمولی توان استفاده از چنین معلمانی را دارند؟

افزایش ۲۹ درصدی شهریه مهدهای کودک تهران معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران خبر داد:

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران با بیان این که اعمال افزایش قیمت شهریه مهد کودک از خرداد ماه سال جاری امکان پذیر شده است، گفت: براساس جلسه کارگروه تنظیم بازار استان افزایش قیمت‌ها ۲۹ درصد نسبت به سال قبل تعیین شده است.

آخرین وضعیت اجرای طرح خشونت زدایی در مدارس ابتدایی از مهر ماه ۹۸ مدیر کل دفتر آموزش دبستانی در گفت‌وگو با میزان مطرح کرد:

مرتضی شکوهی گفت: این سند از نظر یافته‌های علمی و پژوهشی در پژوهشگاه تعلیم و تربیت در حال بررسی است و نظر پژوهشگاه که اعلام شود بر آن اساس از شروع سال تحصلی به صورت محدود در تعدادی از مدارس اجرایی خواهد شد.

اردوگاه شهید باهنر از آموزش ‌و پرورش خارج نمی‌شود حسینی:

سرپرست وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه پیگیر مشکلات حقوقی اردوگاه شهید باهنر تهران هستیم، گفت: به‌هیچ‌عنوان اردوگاه شهید باهنر از آموزش ‌و پرورش خارج نمی‌شود و هیچ‌ فردی قصد گرفتن آن را ندارد.

بیش از ۲ میلیون دانش‌آموز در مسیر حفظ جزء ۳۰ قرآن معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت:

معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش گفت: سال گذشته آموزش و پرورش با همکاری برخی از دستگاه‌ها برای بیش از دو میلیون و ۳۰۰ هزار دانش آموز و ۵۰۰ هزار فرهنگی، در حفظ جزء ۳۰ قرآن کریم برنامه ریزی داشته است.