بیانیه کانون تربیت اسلامی: پیام کودکان مظلوم کانادا: نظام آموزشی انگلستان، قربانگاه دانش آموزان جهان.

بیانیه کانون تربیت اسلامی:
پیام کودکان مظلوم کانادا: نظام آموزشی انگلستان، قربانگاه دانش آموزان جهان.

کانادا  که از سده های قبل توسط انگلیسی های مهاجم ومهاجر مدیریت میشود  با هدف همسان سازی اجتماعی ، در دهه های قبل  فرزندان بومیان را به اجبار به مدارس شبانه روزی کاتولیک گسیل می کرد که به  آموزش های مدارس یا تمکین کنند یا بطور مرموز کشته شوند؛ بطوریکه تاکنون چهار گور دسته جمعی اعلام نشده از آن دانش آموزان بومی مظلوم کشف شده است.

در این ایام ملکه انگلیس بعنوان پادشاه فرمانداری خود یعنی کانادا به فرماندار منصوب خود که رییس کانادا محسوب میشود اعلام کرده جهت همدردی و در رثای دانش آموزان متوفای بومی آن مدارس از طرف ملکه یک روز در تقویم سالانه تعطیل رسمی اعلام شود تا با ژست انسانی بر آن جنایت انگلیسی ها سرپوش بگذارد‌ ضمن آنکه مجددا این نوع تداخل حکومتی انگلیس با کانادا در قرن ۲۱  مورد اعجاب و سخره جهانیان قرار گیرد.

هم اکنون نیز انگلیس با کتب درسی تولیدی کمبریج و آکسفورد جریان محتوای آموزشی بسیاری از مدارس آسیا و آفریقا را دردست خود گرفته است و با دفاتر و مدارک بریتیش کانسیل ، همسان سازی دانش آموزان جهان را در راستای منافع غربی و انگلیسی مدیریت مینماید.

کانون تربیت اسلامی به مدارس بین المللی و کشورهای آزاده ، پیشنهاد موکد میدهد تا دربرابر این استعمار آموزشی هوشیارانه عمل نمایند و نسبت به محتوای آموزشی مدارس با منشا آکسفورد و کمبریج و بریتیش کانسیل که با هدف استحاله فرهنگ ملی است ،  مسئولانه عمل نمایند. 

در ایران نیز برخی از آموزشگاههای زبان انگلیسی از کتب آکسفورد و کمبریج استفاده مینمایند که آکنده از محتوای سبک زندگی لیبرالی می باشد.

کانون تربیت اسلامی از فعالان ارزشمند این حوزه ضروری و مهم تقاضا دارد تاضمن توجه به آموزش زبان های مختلف بین المللی  نسبت به تولید محتوای زبان آموزی در ترکیب با فرهنگ اسلامی – ایرانی مستقلا اقدام نمایند.
۱۴۰۰/۴/۳۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *