بیانیه های مجزای کانون تربیت اسلامی و بسیج فرهنگیان به مناسبت روز قدس

بیانیه کانون تربیت اسلامی

بسم الله الرحمن الرحیم

درس نفرت ومبارزه با صهیونیزم کودک کش را به نسل آینده آموزش می دهیم
درآستانه روز جهانی قدس کانون تربیت اسلامی و مدیران و معلمان مدارس ایران اعلام می نمایند که فلسطین پاره تن اسلام و عیار انسانیت آحاد بشر و حکومتها است و فلسطین از نهر تا بحر با پایتختی قدس شریف ازآن فلسطینیان اصیل با هردینی است که بایستی با انتخابات ،حکومت و حکام خود را معلوم نمایند و به آمریکا و اوانجلیستها و مرتجعین و گاوهای شیرده منطقه که با نگاه آخرالزمانی “آرماگدونی” در صدد معامله قرن و مصادره بلندیهای جولان و قدس شریف هستند اعلام مینماییم که تمام ادعاهای پوشالی لیبرال دموکراسی خود را به مسلخ صهیونیسم و مدعیان جنگ های صلیبی ریخته اند
. ما در کنار ملت مظلوم و مبارز فلسطین تا آخر هستیم و تنها راه احقاق حقوق آنها را تاسی به مکتب شهید سلیمانی و مکتب مقاومت میدانیم و به صهیونیسم جهانخوار می گوییم که ویروس کووید ۱۹۴۸ میلادی، اشغال فلسطین، مثل ویروس کووید۱۹ سال۲۰۲۰ میلادی باعث زحمت ولی نابودشدنی است و تمام مدیران و معلمان آزاده به دانش آموزان خود مبارزه با صهیونیست کودک کش را خواهند آموخت وبه برخی حکام مرتجع منطقه اعلام مینماییم که با خیانت اسلامی- عربی درصدد عادی سازی و روابط پنهان با اسراییل نباشند و راه خود را همسو با اراده مردم وآیین خود قرار دهند و از سرنوشت مبارک و قذافی و صالح و صدام عبرت بگیرند.
《ولینصرن الله من ینصره》
کانون تربیت اسلامی

بیانیه بسیج فرهنگیان

در بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان کشور به مناسب روز قدس آمده است: صهیونیسم ‌و دولت‌ غاصب‌ و مجعول‌ صهیونیستی‌ در فلسطین‌، محکوم ‌به ‌فناست‌. (مقام معظم رهبری)؛ روز جهانی قدس فرصتی برای به نمایش گذاشتن وحدت امت اسلامی است و همانطور که امام راحل فرمودند: «روز قدس یک روز اسلامی است و یک بسیج عمومی اسلامی بود و من امیدوارم که این امر مقدمه باشد از برای حزب مستضعفین در تمام دنیا».

نام گذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس توسط رهبرکبیر انقلاب تصمیمی استراتژیک برای احیای تفکر وحدت و یکپارچگی جهانی امت اسلامی است؛ رسالت حمایت از مظلوم و خصومت با ظالم که به عنوان یکی از مهم ترین آرمان های جمهوری اسلامی محسوب می شود برگرفته از وصیت امام المتقین علی علیه السلام در بستر شهادت است و امروز که اسرائیل به عنوان مصداق ظالم و کانون بی عدالتی در منطقه، به قبله اول مسلمین و جان و مال و ناموس آنان تعرض نموده و مملکت فلسطینیان را غصب کرده است، مردم آزادیخواه ایران و سراسر جهان بانگ مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر می دهند تا تکلیف اسلامی و انسانی خود که منجر به تقویت احساس اقتدار، حق طلبی و آزادیخواهی در مقابل قدرت های استکبار و استعمارگر می شود را در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان به انجام رسانند.

در واقع راهپیمایی روز قدس هرگز نمادین نبوده بلکه «رژه سپاهیان اسلام» در برابر چشمان پر از حیرت و وحشت نظام سلطه است که با نمایش اتحاد و همبستگی، به مقابله با نماد اتم ظلم در عصر تکنولوژی، یعنی اسراییل جنایتکار می پردازد.

در این بیانیه آمده است: اهمیت شرکت در این مراسم در هر سال بر کسی پوشیده نیست و امسال که ویروس منحوس کرونا احساس نیاز به منجی برای نجات و مقابله با ظلم را در جهانیان برانگیخته کرده و همچنین طرح شوم آمریکا برای عادی سازی معرفی قدس به عنوان پایتخت اسرائیل و انتقال سفارتخانه این کشور به قدس، دو مولفه ای است که بر اهمیت بزرگداشت روز قدس سال جاری می افزاید.

همچنین، خبر سخنرانی بی سابقه امام المسلمین حضرت امام خامنه ای عزیز در روز قدس اهمیت آن را مضاعف کرده و مشتاقانه منتظریم تا نایب امام عصر(عج) درباره نابودی اسرائیل چه خواهند گفت.

بر این اساس، فرهنگیان بسیجی در کنار سایر اقشار ملت غیور و سلحشور ایران اسلامی و مسلمین و آزادگان جهان، با زبان روزه، ضمن اعلام بیعت با آرمان های امام راحل که فرمودند: «قدس متعلق به مسلمین است» و منویات مقام معظم رهبری که همواره بر حقانیت و حقوق ملت مظلوم فلسطین تاکید می کنند، سهم خود را این روز سرنوشت ساز ادا کرده و متناسب با سیاست‌های ستاد مقابله با کرونا در هر شهر و دیار، حق شرکت در راهپیمایی روز قدس را به جا می آوریم. زیر پرچم ولایت، تا آزادی قدس شریف و تا ظهور خورشید ولایت عظمی، یاور مظلوم و دشمن ظالم؛ بوده، هستیم و خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *