عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان مطرح کرد: اعلام نتایج رسیدگی به اعتراضات آزمون جامع اصلح

سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان، از اعلام نتایج رسیدگی به اعتراضات آزمون جامع اصلح خبر داد.

آزمون جامع اصلح

به گزارش  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، رضا کچوئیان، سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی از اعلام نتایج نهایی مولفه‌های ارزشیابی صلاحیت حرفه‌ای و نتایج رسیدگی به اعتراضات خبر داد و اظهار کرد: مهارت آموزان معترض به نتیجه آزمون جامع اصلح می‌توانند با مراجعه به پورتال دانشگاه فرهنگیان از وضعیت خود مطلع شوند.

او از برگزار شدن آزمون جبرانی اصلح در پایان ماه جاری سخن گفت و افزود: افرادی که در آزمون جامع اصلح پذیرفته نشده‌اند می توانند روز جمعه ۲۹ آذر با شرکت در آزمون جبرانی و کسب حد نصاب نمره لازم، گواهی صلاحیت حرفه معلمی را دریافت کنند.

عضو هیئت رئیسه دانشگاه فرهنگیان، در خصوص نحوه برگزاری آزمون جبرانی اصلح تصریح کرد: دستورالعمل اجرایی و نحوه برگزاری این آزمون در اسرع وقت به اطلاع مهارت آموزان خواهد رسید.

این مقام مسئول، با اشاره به درصد رو به رشد قبول شدگان در آزمون جامع سال جاری نسبت به سال های قبل تصریح کرد: به استناد نامه ارسالی معاونت آموزشی دانشگاه، مدیران استانها موظف هستند مهارت آموزانی را که به هر دلیل موفق به دریافت نمره قبولی در دروس دوره مهارت آموزی خود نشده اند، نسبت به جبران دروس افتاده خود آگاه و زمینه شرکت آن ها در آزمون جبرانی را مهیا کنند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بیش از ۱۵ هزار مهارت‌آموز در آزمون جامع اصلح


کچوئیان دراین باره تاکید کرد: اگر این افراد نتوانند قبل از برگزاری آزمون، موفق به جبران دروس افتاده خود شوند می‌توانند پس از شرکت و پشت سر گذاشتن آزمون جبرانی اصلح، بلافاصله دروس افتاده خود را جبران کنند.

او شرط دریافت گواهی صلاحیت حرفه معلمی برای این افراد پس از قبولی در اصلح را جبران دروس افتاده ذکر کرد.

سرپرست سرپرست معاونت نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت، در پایان بیان کرد: زمان ثبت نام مهارت آموزان برای شرکت در آزمون جبرانی اصلح متعاقبا اعلام خواهد شد.

 انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *