جشنواره فرهنگی و هنری «حمایت از کالای ایرانی» ویژه دانش‌آموزان و فرهنگیان برگزار می شود مدیرکل فرهنگی وزارت آموزش و پرورش:

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش از ابلاغ شیوه‌نامه جشنواره فرهنگی و هنری «حمایت از کالای ایرانی» ویژه دانش‌آموزان و فرهنگیان خبر داد.

ضوابط شرکت در جشنواره «زندگی به سبک روح‌الله» مدیرکل فرهنگی و هنری آموزش و پرورش:

مدیرکل فرهنگی و هنری آموزش و پرورش گفت: هم‌زمان با گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، جشنواره فرهنگی و هنری با عنوان «آینه زمان» با موضوع «زندگی به سبک روح‌الله» را با حضور دانش‌آموزان و فرهنگیان سراسر کشور برگزار می‌‌شود.

عدم دسترسی به آمار اسمی بی‌سوادان بعد از یک سال مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران:

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه بر اساس آمار سرشماری سال ۹۵ تعداد ۲۵۰ هزار نفر در استان تهران بی‌سواد هستند، گفت: هنوز بعد از یک سال موفق نشدیم از مرکز آمار ایران، اسامی و آدرس بی‌سوادان را به دست آوریم.

برگزاری آموزش‌های مداوم برای افزایش سطح توانایی معلمان دینی و قرآن مدیرکل قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش:

مدیرکل قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش از برگزاری کلاس‌های حین و ضمن خدمت و آموزش‌های مداوم برای افزایش سطح توانایی معلمان دینی و قرآن خبر داد.

تبلیغات صدا و سیما به توهم یادگیری در خانواده‌ها دامن می‌زند اعضای هیأت علمی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش به رئیس رسانه ملی نامه نوشتند:

در نامه ارسالی اعضای هیأت علمی پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش به رئیس رسانه ملی، آمده است: تبلیغات صدا و سیما ، به توهم یادگیری در خانواده‌ها دامن می‌زند.