احداث ۱۰۹ مدرسه توسط بیناد مستضعفان در مناطق محروم

احداث 109 مدرسه توسط بیناد مستضعفان در مناطق محروم- اخبار اجتماعی – اخبار تسنیم – Tasnim

معاون بنیاد مستضعفان گفت: این بنیاد تاکنون ۱۰۹ مدرسه احداث و حدود ۴۰۰ مدرسه در روستا‌های دورافتاده و محروم را نیز تعمیر و تجهیز کرده است که در مجموع برای ساخت، تعمیر و تجهیز این مدارس بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری اجتماعی شده است.

احداث 109 مدرسه توسط بیناد مستضعفان در مناطق محروم

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ موسی برزگری در مراسم افتتاح یکصد و نهمین مدرسه بنیاد مستضعفان در مناطق کم برخوردار در نسیم‌شهر استان تهران اظهار کرد: با افتتاح این مدرسه 10کلاسه مجموع کلاس‌های درس احداث شده توسط بنیاد مستضعفان به 354 کلاس در قالب 109 مدرسه می‌رسد.

وی افزود: بنیاد مستضعفان علاوه بر احداث این 109 مدرسه، تاکنون حدود 400 مدرسه در روستا‌های دورافتاده و محروم را نیز تعمیر و تجهیز کرده است که در مجموع برای ساخت، تعمیر و تجهیز این مدارس بالغ بر 50 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری اجتماعی شده است.

معاون بنیاد مستضعفان به تشریح خدمات بنیاد مستضعفان برای دانش آموزان مناطق محروم پرداخت و گفت: در سال 97 بیش از 186 هزار دست البسه و کفش توسط بنیاد مستضعفان بین دانش آموزان مناطق محروم ارسال شده است که این روند در سال جاری ادامه دارد همچنین 170 هزار دانش‌آموز مقطع متوسطه از خدمات پروژه ارتقاء سطح علمی بنیاد مستضعفان بهره برده‌اند.

برزگری خاطرنشان کرد: بنیاد مستضعفان در این طرح با برگزاری آزمون‌های آزمایشی در مناطق محروم و توزیع کتب، نرم‌افزار و مجلات آموزشی بحث استفاده برابر از فرصت‌های تحصیلی در سراسر کشور را پیگیری می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *