درآمد ۱۷۰۰ میلیارد تومانی از قانون شوراهای آموزش و پرورش رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی:

رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت‌های مردمی با بیان اینکه شوراهای آموزش و پرورش ۳۰ هزار و ۶۷۵ مصوبه داشته است، گفت: درآمد آموزش و پرورش از قانون شوراها در سال گذشته ۱۷۰۰ میلیارد تومان بود.

پرداخت عمده مطالبات معلمان خرید خدمات تا پایان سال معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش:

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه عمده مطالبات معلمان خرید خدمات تا پایان سال پرداخت می‌شود، گفت: تلاش می‌کنیم حقوق این معلمان را به‌روز کنیم و مانند سرباز معلمان و نیروهای حق‌التدریس ماهیانه پرداخت شود.

افزایش سقف بیمه تکمیلی فرهنگیان در بخش جراحی و پاراکلینیک از سوی مدیرعامل بیمه آتیه‌سازان حافظ:

مدیرعامل بیمه آتیه‌سازان حافظ ، جزئیات قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان را اعلام کرد و گفت: تعهدات و اعتبارات بیمه امسال، آمبولانس، خدمات سرپایی و ویزیت، آزمایشگاهی، بستری و جراحی را شامل می‌شود.

مذاکره برای حل مشکل سنوات خدمت و تغییر صندوق‌های بازنشستگی معلمان مدارس استثنایی معاون توسعه مدیریت آموزش و پرورش:

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش گفت: پیگیر مشکل سنوات خدمت و تغییر صندوق‌های بازنشستگی معلمان آموزش و پرورش استثنایی هستیم و مذاکرات متعددی نیز انجام شده است.

ردیف مستقل ۲ هزار میلیاردی برای رتبه‌بندی معلمان در لایحه بودجه اختصاص یافت معاون پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش:

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش از اختصاص ردیف مستقل برای رتبه‌بندی معلمان در لایحه بودجه ۹۸ با اعتبار ۲ هزار میلیارد تومان خبر داد.

۴ درصد از شهریه دریافتی مراکز آموزشی غیردولتی به خزانه‌داری کل کشور واریز می شود

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی گفت: بر اساس قانون سالانه معادل 4 درصد از شهریه دریافتی توسط مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی باید به حساب درآمدهای اختصاصی ملی نزد خزانه داری کل کشور واریز شود.