بیانیه کانون تربیت اسلامی استان یزد در یوم الله ۲۲بهمن

در این بیانیه اعضای کانون تربیت اسلامی استان یزد، از مردم غیور و بصیر ایران اسلامی برای گرامیداشت هرچه با شکوه تر یوم‌ا… 22 بهمن، دعوت بعمل آوردند. متن بیانیه به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
“اِنَّ الَّذینَ قالوا رَبُّنا اللهُ ثُمَّ اسْتَقاموا فَلا خَوْفٌ عَلَیهِ‍م و لا هُم یَحزَنُون”

در دهه مبارکه فجر یاد می کنیم از دلاوری‌های مردمی انقلابی که به ندای حق طلبی و عدالت جویی رادمردی الهی، ابر مرد تاریخ معاصر، خمینی کبیر(ره) لبیک گفته و با فداکاری و جانفشانی‌های بسیار، بساط حکومت جنایتکار، منحوس و طاغوتی پهلوی را برچیدند و در 22 بهمن 57 به بهای اهدای جان‌های عزیزان خود، شهد شیرین پیروزی نوشیدند.
استکبار جهانی که سیلی محکمی از انقلاب اسلامی خورده بود پس از این پیروزی بزرگ، برای تلخ کردن کام انقلابیون و ناامید کردن سایر مستضعفان جهان از تکرار جنبش‌های انقلابی، دسیسه ها و فتنه های بسیاری برپا کرد و با تمام قدرت سخت و نرم خود علیه نظام نوپای انقلاب اسلامی اقدام نمود.
از کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲، حمایت از اقدامات شاه خائن در سرکوب مردم و تحکیم پایه های حکومت استبدادی او، تحریک صدام ملعون برای حمله به ایران تا اعمال تحریم های ظالمانه، حمایت و شکل دهی فتنه ۸۸، ترور دانشمندان هسته ای و به شهادت رساندن ناجوانمردانه سردار کرّار و سرافراز، شهید حاج قاسم سلیمانی، تنها گوشه ای از صدها جنایات آمریکا و نوکران آن علیه مردم ایران است که به فرموده مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نشان از خطای محاسباتی آن ها در قبال ایران است که هر روز نیز به شکلی دیگر در حال تکرار است.
حوادث فضاحت‌بار آمریکا که نشان از افول آبرو، قدرت و انتظام اجتماعی آن رژیم است، در مقابل موفق بودن حرکت ۴۳ ساله انقلاب اسلامی که ناشی از کار و تلاش، حضور مردم در صحنه و ایمان آنان به لزوم این حضور، اعتماد به وعده الهی و طراحی‌های متقابل است، باید درس عبرتی برای افراد و کشورهایی باشد که در خصوص توانایی‌های آمریکا و برخی قدرت ها ارزیابی‌های غیرواقعی دارند و آنرا پناهگاه و پشتیبان خود می پندارند.
اکنون در چهل و سومین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران، نهال انقلاب به سلامت از انواع فتنه‌ها و تهدیدات عبور کرده و تبدیل به درخت تنومندی شده است. اما دشمنان قسم خورده ی این نظام(اعم از داخلی و خارجی) هنوز دست از خصومت برنداشته و همچنان با پی‌ریزی فتنه‌های پیچیده‌تری سعی در خدشه‌دار کردن وجهه ی این انقلاب مردمی دارند.
اعضای کانون تربیت اسلامی استان یزد، ضمن دعوت از مردم غیور و بصیر ایران اسلامی برای گرامیداشت هرچه با شکوه تر یوم‌ا… 22 بهمن، امیدوارند با یاری خداوند متعال، توسّل به ائمه اطهار (علیهم السلام) و با درایت رهبر معظم انقلاب اسلامی و هوشیاری مردم فتنه‌های پیچیده پیش رو نیز خنثی و روز به روز بر اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی افزوده گردد و ان‌شاء‌ا… به زودی پرچم حکمرانی بر پایه عدل الهی، در دستان صاحب اصلی‌ آن حضرت صاحب‌ الزمان (عج) قرار گیرد. انشاءا…
«کانون تربیت اسلامی استان یزد. بهمن ماه1400»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *