رزمایش نسل نوجوان و جوان در برابر شیطان! بیانیه کانون تربیت اسلامی به مناسبت ایام الله 13 آبان:

بیانیه کانون تربیت اسلامی به مناسبت ایام الله 13 آبان

رزمایش نسل نوجوان و جوان در برابر شیطان!
امسال سالروز تبعید حضرت امام خمینی(ره) و تسخیرلانه جاسوسی و روز دانش آموز از طرفی با اربعین حسینی مصادف شده است و از طرفی دیگر، همزمان با اعلام تشدید فشار مالی اقتصادی شیطان بزرگ علیه ملت ایران شده است. بنابراین 13 آبان امسال:

روز برائت از سردمدار نظام ظالمانه ی آمریکا، یعنی ترامپ است که می خواهد با غیر انسانی ترین تحریم ها ملت ایران را وادار به تسلیم در برابر جنایات و ستمگری های خویش بنماید. همچنان که روز تبری جستن ملّت خصوصا نوجوانان و جوانان از سیاست بازان ورشکسته ای است که چهل سال است به دریوزگی غرب و وطن فروشی مشغول اند و از هیچ پستی و رذالتی فروگذار نمی کنند تا استقلال مملکت را زیرپا بگذارند و پای بیگانه را بار دیگر به ایران باز کنند و آمریکا را بر جان و مال و ناموس ایرانیان مسلط سازند.
کسانی که زیرنقاب دلسوزی برای کشور شرایط مملکت را بحرانی جلوه می دهند و برای خروج از «بن بست» ادعایی شان، تنها راه چاره را مذاکره با- بخوانید تسلیم در برابر- آمریکا عنوان می کنند.
اینان همان ها هستند که سوء تدبیرهای هم پیالگی هایشان، عامل بسیاری از نابسامانی های کنونی است و چه بسا بسترسازی برای همین نتیجه گیریشان یعنی تسلیم است.

13 آبان همچنین روز برائت از چپاولگرانی است که از شرایط دشوار کشور برای دزدیهای کلان خود استفاده کردند و در جهت تحقق اهداف دشمن گام برداشتند و نیز روز برائت از کسانی است که از یک طرف بر پست ها و مقامات میراث شهدا تکیه زدهاند و از طرف دیگر فرزندانشان را به دشمن می سپارند تا در دامان او رشد کنند و آموزش ببینند.

13 آبان روز برائت از برخی خودباختگانی است که علیرغم ادعای دانشگاهی بودن، این همه عظمت و پیشرفت ایران و دستاوردهای نظام اسلامی را عمداََََََََََ یا سهواََََََََََََََََََََََََََََََََ نمی بینند و بذر یاس و دلمردگی در اندیشه جوانان این مرز و بوم میپراکنند.

13 آبان روز برائت از رژیم های عربی دست نشاندهی آمریکا در منطقه است که وقیحانه ترین جنایات را در سفارت خویش انجام می دهند و به «گاو شیر ده بودن» برای ترامپ افتخار میکنند.

در عین حال 13 آبان امسال روز تجدید عهد و پیمان با سیدالشهدا (علیه السلام) در ایام اربعین آن بزرگوار است که فرمود: من زندگی با ظالمان را جز ننگ نمی دانم.

13 آبان روز اعلام همبستگی با مردم مظلوم یمن است که هر روز زن و مرد و کودک و جوانشان به خاک و خون کشیده می شوند اما راست قامت ایستاده اند و دست از مقاومت در برابر جنایتکاران سعودی و پشتیبانشان آمریکا برنمی دارند.

13 آبان روز اعلام حمایت از مردم غزه است که راه دستیابی به استقلال واقعی را از مردم ایران آموخته اند و آنقدر راهپیمایی روز جمعه را ادامه خواهند داد تا خون شهدای این راهپیمایی ها، خشم افکار عمومی جهان را برانگیزد و اسرائیل جنایتکار را وادار به تسلیم کند.

13 آبان روز تجدید پیمان با شهیدان و ایثارگران دفاع مقدس است که جانانه از ارزش های انقلاب اسلامی و عظمت ایران و هویت ایرانی دفاع کردند. همچنان که روز پیام دادن به شهدای مدافعان حرم و حججی هاست که نسل نوجوان و جوان ایران در راه شما قدم خواهد گذاشت.

برگزاری مراسم 13 آبان  در آستانه ی چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی دستمریزاد  به همه کسانی است که در این چهل سال موجب پیشرفت و سربلندی ایران شدند. چندان که امروز برای پیشرفت 50 سال آینده کشور نقشه راه ترسیم می کنیم در عرصه های گوناگون سیاسی،  دفاعی، علمی و فن آوری به چنان پیشرفت هایی رسیده ایم که دشمن را به اعتراف واداشته است و حتی نگران دخالت ایران در انتخابات آمریکا می باشد!

حماسه 13 آبان، پاسخ دندانشکن به کسانی است که سرنگونی انقلاب مردم را در سال چهلم آن آرزو می کنند و از استخوان های پوسیده ی پیشینیان خود که این آرزو را به گور برده اند، درس عبرت نگرفته اند.

امسال نوجوانان و جوانان و دانش آموزان و فرهنگیان و همه ی ملت ایران، با درک شرایط کشور حماسه 13 آبان را باشکوه تر از دیگر سال ها برگزار خواهندکرد تا هوشیاری، آزادگی و عزت خویش را به نمایش بگذارند.

آری 13 آبان امسال، روز رزمایش نسل نوجوان و جوان ایران در برابر شیطان خواهد بود…

کانون تربیت اسلامی
13 آبان سال 1397

دیدگاه تان را اینجا به ما بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *