رونمایی از نخستین تمبر مؤلفان کتاب‌های درسی

گروه فرهنگی خبرگزاری رسانه معلم، محمدابراهیم محمدی دبیر سیزدهمین همایش تجلیل از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی در نشست خبری که امروز در ساختمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی برگزار شد، اظهار کرد: همایش تجلیل از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد آموزشی ۱۷ مهر ماه در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در این مراسم ۷۰۰ نفر از مؤلفان کتاب درسی حضور دارند و تعدادی از مؤلفان به نمایندگی از این مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی تجلیل می‌شوند.

محمدی با بیان اینکه نخستین تمبر یادبود مؤلفان کتاب‌های درسی در این همایش رونمایی می‌شود، گفت: آغاز نگارش نخستین دانشنامه مؤلفان کتاب درسی در این همایش کلید خواهد خورد.

وی اضافه کرد: در همایش تجلیل از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی از ۳ پیشکسوت تألیف کتاب درسی تجلیل می‌شود همچنین از برترین آثار رسیده درباره شهید حججی تقدیر خواهد شد.

دبیر سیزدهمین همایش تجلیل از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی تصریح کرد: در سال‌جاری در نظر داریم همایش‌های نیز با همکاری دستگاه‌ها برای تجلیل از مؤلفان و پدیدآورندگان مواد و رسانه‌های آموزشی داشته باشیم به عنوان مثال همایش مؤلفان دفاع مقدس یا مؤلفان بهداشت برگزار شود.

دیدگاه تان را اینجا به ما بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *