خانه > اجتماعی > تحقق کامل جریان عادی زندگی در مناطق سیل زده رویکرد اصلی قرارگاه بازسازی است

تحقق کامل جریان عادی زندگی در مناطق سیل زده رویکرد اصلی قرارگاه بازسازی است وزیر کشور:

وزیر کشور: تحقق کامل جریان عادی زندگی در مناطق سیل زده رویکرد اصلی قرارگاه بازسازی است

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی و محمود حجتی وزرای کشور و جهاد کشاورزی و ریس بنیاد مستضعفان، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، رئیس سازمان مدیریت بحران، رئیس سازمان امور اجتماعی ، رئیس جمعیت هلال احمر ومدیران ارشد دستگاه های عضو، قرارگاه بازسازی مناطق سیل زده رسماً آغاز به کار کرد.

در این نشست وزیر کشور و ضمن تشریح اقدامات و جلسات مقدماتی برای تشکیل قرارگاه بازسازی و مأموریت اصلی ستاد را مدیریت کلان فرآیندهای بازسازی، سیاست‌گذاری، تجمیع، ساماندهی و جهت‌دهی به اقدامات دستگاه‌های مسئول برای افزایش و ارتقای کارآمدی در روند بازسازی برشمرد.

رحمانی‌فضلی با مرور رهنمودهای مقام معظم رهبری ریاست جمهوری گفت: رویکرد اصلی ستاد بازگشت و تحقق کامل جریان عادی زندگی مردم و روند اشتغال و تولید در مناطق سیل زده است.

در این نشست حجتی وزیر جهاد کشاورزی در سخنانی با اشاره به اولویت های مدنظر در حوزه کشاورزی بر آغاز فوری عملیات اجرایی بازسازی تاکید کرد.

در این نشست همچنین مدیران ارشد دستگاه های عضو برنامه ها و نقطه نظرات دستگاه تخصصی و حمایتی خود را در ذیل مأموریت‌های ستاد مطرح کردند و موضوعات مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

انتهای پیام/

دیدگاه تان را اینجا به ما بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *