‌حضور زائرانی از ۵۳ کشور دنیا در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع‌مقدس ‌سردار کارگر خبر داد:

‌سردار کارگر خبر داد: حضور زائرانی از 53 کشور دنیا در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع‌مقدس
به گزارش خبرگزاری تسنیماز خرمشهر، سردار بهمن کارگر در همایش ملی روز راهیان‌نور که در اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار شد، به سخنان رهبر معظم انقلاب درباره راهیان‌نور اشاره و اظهار داشت: انسان باحضور در کاروان‌های راهیان‌نور یاد روزهای بزرگ جنگ می‌افتد.

وی با اشاره به راهیان نور به عنوان ثروت عظیم و ملی، گفت: هشت سال دفاع مقدس حرکت حیاتی برای ملت بود که باید زنده نگه داشته شود.

رئیس ستاد مرکزی راهیان‌نور کشور با اشاره به پیشرفت‌های چشمگیر حرکت راهیان‌نور در سال‌های اخیر توسط بسیجیان و سپاه پاسداران، بیان کرد: امروزه 11 قرارگاه در راهیان نور باحضور تمامی دستگاه‌ها به فعالیت در این زمینه می‌پردازند.

بیشتر بخوانید

وی با اشاره به تصویب سند ملی راهیان نور و اجرای آن در قالب مقررات در سطح کشور، ادامه داد: براساس این سند 40 دستگاه سطح کشور موظف به کمک‌رسانی به حرکت عظیم و ملی راهیان نور هستند.

سردار کارگر در مقایسه جمعیت سال‌های ابتدایی آغاز حرکت راهیان نور با سال‌های اخیر، عنوان کرد: در نخستین سال نزدیک به یک میلیون و 800 هزار نفر از مناطق مختلف راهیان نور دیدن کردند که این میزان در سال 96 به 6 میلیون و 800 هزار نفر ارتقا پیدا کرده و پیوسته در حال افزایش است.

رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور به حضور زائرانی از 53 کشور دنیا در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اشاره و اظهار داشت: در حرکت عظیم و ملی راهیان نور 25 هزار راوی، بیش از 70 هزار خادم داوطلب و 15 هزار مبلغ روحانی ما را همراهی می‌کنند.

وی با اشاره به این‌که 58 یادمان عملیاتی در استان‌ها میزبان حرکت راهیان نور هستند، خاطرنشان کرد: بیش از 2500 نفر در سال گذشته از راهیان نور غرب بازدید کردند که در حال حاضر راهیان نور دریایی در دست اقدام است.

انتهای پیام/ ز

دیدگاه تان را اینجا به ما بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *