تلفن‌های رسیدگی به مشکلات اسکان نوروزی فرهنگیان

 

 

مدیركل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینكه رزرو اینترنتی اسكان نوروزی فرهنگیان تا 20 اسفند ماه سال جاری ادامه دارد، گفت: افرادی كه بخواهند رزرو اینترنتی خود را لغو كنند،‌ تنها از 21 تا 25 اسفند فرصت لغو رزرو دارند.

فرشید سیاری در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس «آموزش و پرورش» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره اینكه فرهنگیان در ایام نوروز از چه طریقی می‌توانند با ستادهای اسكان نوروزی ادارات آموزش و پرورش و یا وزارتخانه در ارتباط باشند، گفت: ستاد مركزی اسكان با شماره تلفن (11-82287010) آماده پاسخگویی به مشكلات و انتقادات و پیشنهادات فرهنگیان است، ضمن آنكه در بنرهای نصب شده در مبادی ورودی تمامی استان‌ها و شهرستان‌ها، تلفن‌های ستاد اسكان شهرستان‌ها نیز آماده پاسخگویی به فرهنگیان در ایام نوروز است.

وی افزود: از زمان آغاز رزرو اسكان فرهنگیان تاكنون بیش از 6000 متقاضی فرهنگی جهت استفاده از مراكز اسكان آموزش و پرورش را داشتیم كه این رقم نسبت به سال گذشته افزایش دارد و پیش‌بینی می‌شود امسال در بخش اسكان حضوری نیز این افزایش وجود داشته باشد.

مدیركل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش تصریح كرد: آغاز پذیرش در مراكز اسكان از عصر 28 اسفند ماه سال جاری تا عصر 12 فروردین 93 خواهد بود.

به گفته سیاری، آموزش و پرورش امسال تمام تلاش خود را به كار گرفته تا خدمات اسكان را با كیفیت بالاتری نسبت به سال گذشته ارائه دهد.

 

دیدگاه تان را اینجا به ما بیان کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *