وزیر بعدی آموزش و پرورش اجازه سوءاستفاده سیاسی از فرهنگیان را ندهد عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس :

عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه سوءاستفاده از جایگاه وزارت آموزش و پرورش و فرهنگیان خیانت در حق معلمان است، گفت: اینکه عده‌ای از بستر دانش‌آموزان به قدرت برسند و به دنبال مقام و ثروت باشند، خیانت است.

تکاپوی عجیب برای ادغام تنها پژوهشگاه آموزش و پرورش

این روزها و در زمانی که دستگاه تعلیم و تربیت با سرپرست اداره می‌شود، ماجرای ادغام پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش به روزهای حساسی رسیده است؛ در این ایام یک نامه با دو مدل دستور وجود دارد که یکی پیگیری برای استقلال و دیگری پیگیری برای ادغام پژوهشگاه آموزش و پرورش است!

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مسیر انقلاب را خوب و محکم ادامه دادند سید حسن خمینی:

تولیت حرم حضرت امام(ره) با اشاره به قدرت انقلاب در ابتدای پیروزی انقلاب، اظهار داشت: امروز بحمدالله قدرت جمهوری اسلامی به مراتب از آن روز بیشتر است و رهبری معظم انقلاب، حضرت آیت الله خامنه ای، مسیر را خوب و محکم ادامه دادند.

چشم‌انداز نیروی انسانی در آموزش و پرورش بحرانی است معاون اسبق وزارت آموزش و پرورش :

معاون اسبق وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه حتی برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز، پشت سر آموزش و پرورش نمی‌ایستند، گفت: چشم‌انداز نیروی انسانی در آموزش و‌پرورش بحرانی است.

نگاه دولت به آموزش و پرورش انحرافی است و به آن طمع انتخاباتی دارد

نایب‌رییس کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه نگاه دولت به آموزش‌و‌پرورش انحرافی است، گفت: انتخابات مجلس را در پیش داریم و دولت به‌شدت به آموزش و پرورش طمع دارد و آن را به‌عنوان نهادی که بین فرهنگیان دارای نفوذ است برای تأمین امیال خود مهم می‌‌داند!

طرح‌های ناتمام وزیر آموزش و پرورش چه می‌شود؟

استعفای بطحایی یک پیام مهم دارد، تا زمانیکه آموزش‌وپرورش در اولویت کلان کشور قرار نگیرد، آمد و رفت وزرا تغییری ایجاد نخواهد کرد، مشکل امروز آموزش‌وپرورش ما که به قربانگاه افراد تبدیل شده است نادیده انگاشتن جایگاه و اهمیت این وزارتخانه توسط دولت است.