حفظ و تفسیر موضوعی قرآن متناسب با سن و نیاز دانش آموزان و گسترش دارالقرآن‌ها هدف‌گذاری می‌شود

سرپرست وزارت آموزش ‌و پرورش گفت: حفظ و تفسیر موضوعی قرآن کریم متناسب با سن و نیاز دانش آموزان و گسترش کمی و کیفی دارالقرآن‌ها در آموزش ‌و پرورش هدف‌گذاری می‌شود.

واگذاری اردوگاه شهید باهنر تهران ‌به قیمت ۴ هزار میلیارد تومان / اردوگاه ۳۰ هزار میلیارد تومان قیمت دارد

رئیس کمیسیون آموزش مجلس از واگذاری اردوگاه شهید باهنر تهران ‌به قیمت ۴ هزار میلیارد تومان خبر داد و گفت: برآورد ما این است که این اردوگاه حداقل ۳۰ هزار میلیارد تومان قیمت دارد.

معامله قرن با همت و ایمان جبهه مقاومت محکوم به شکست است رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام به زائران بیت الله الحرام:

خبرگزاری میزان- حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی به زائران بیت‌الله الحرام، برائت از مستکبران و در رأس آن آمریکا را به ‌معنی برائت از مظلوم‌کشی و جنگ‌افروزی، محکوم کردن کانون‌های تروریسم از قبیل داعش و بلک‌واتر آمریکائی، نهیب امت اسلامی بر سر رژیم کودک‌کش صهیونیست و پشتیبانان و کمک‌کنندگان آن و محکومیت جنگ‌افروزی‌های امریکا و دستیارانش در منطقه‌ی حساس غرب آسیا و شمال آفریقا دانستند.

جایگاه مدارس دولتی در بین نفرات برتر کنکور کجاست؟ نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس :

نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس به نتایج نفرات برتر کنکور امسال اشاره کرد و گفت: 60 درصد رتبه برترها مربوط به تهران و 40 درصد مربوط به مدارس خاص شهرستان ها چون سمپاد، شاهد، نمونه دولتی یا هیأت امنایی است. پس جایگاه مدرسه دولتی کجاست؟

آموزش و پرورش می‌تواند معجزه کند/ تضمین بی‌طرفی پژوهش‌ها با استقلال پژوهشگاه رئیس پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش گفت:

رئیس پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش گفت: ظرفیت استقلال پژوهشگاه این امکان را می‌دهد که بتواند با توجه به عینیت و اصل واقعیت به نیازهای پژوهشی پاسخ دهد و در این راستا استقلال مرکز پژوهشی، تضمین‌کننده بی‌طرفی آن در ارائه یافته‌های پژوهشی است.

«افزایش 600 هزار تومان حقوق فرهنگیان در ماه آینده» شدنی نیست حاجی‌بابایی:

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس با اشاره به ماجرای افزایش 600 هزار تومانی حقوق فرهنگیان در شهریور امسال، گفت: اگر بر فرض همین فردا لایحه رتبه‌بندی به مجلس ارائه شود تا در مجلس بررسی و تصویب شود و در شورای نگهبان مورد تأیید قرار گیرد حداقل دو تا سه ماه طول می‌کشد.