امین متولیان به عنوان “عضو اصلی هیئت مدیره موسسه فرهنگی برهان ( انتشارات مدرسه ) ” منصوب شد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان طی ابلاغی از جانب دکتر ذوعلم رئیس سازمان؛ دکتر امین متولیان به عنوان “عضو اصلی هیئت مدیره موسسه فرهنگی مدرسه برهان ( انتشارات مدرسه ) ” منصوب شد . از جمله وظایف ایشان که در این ابلاغ درج شده است؛ ؛ ایجاد و توسعه شبکه مخاطبان، ارتقاء کمی و کیفی محصولات انتشارات مدرسه و بنیاد ICDL، تلاش برای کسب رتبه برتر کشوری در انتشار مباحث آموزشی و تربیتی می باشد.

رخشانی‌مهر: احداث ۱۳۰ هزار کلاس درس در کشور از برکات سنت ماندگار «حافظی»

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: محمدرضا حافظی دغدغه عزت و توسعه کشور را با اراده، بلندطبعی و انفاق مال خود پاسخ داد و پایه‌گذار سنتی نیک و ماندگار شد که از برکات آن، احداث بیش از ۱۳۰ هزار کلاس درس برای تربیت نسل‌های آینده کشور است.

سونامی کمبود نیروی انسانی در مدارس استثنایی

رئیس سازمان مدارس استثنایی کشور با اشاره به اینکه ما مشکل شدید کمبود نیروی انسانی متخصص در مدارس استثنایی داریم، گفت: ما با یک سیل بازنشستگی عظیم روبه‌رو هستیم و نیاز به جذب نیروی انسانی متناسب وجود دارد.

استخدام سربازمعلمان در قانون پیش‌بینی نشده است

مدیرکل امور اداری آموزش و پرورش با بیان اینکه استخدام سربازمعلمان در قانون پیش‌بینی نشده است، گفت: تنها راه استخدام سربازمعلمان این است که پس از دریافت کارت پایان خدمت، در آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند.