تمام نوشت‌افزار دانش‌آموزان در یک نمایشگاه/ استقبال خانواده‌ها از طرح‌های ایرانی – اسلامی

تمام لوازم‌التحریر و نوشت‌افزار دانش‌آموزان در این نمایشگاه البته از نوع ایرانی ـ اسلامی در معرض دید عموم قرار دارد؛ والدین نیز به همراه فرزندان‌شان آمدند تا از بین اجناس نمایش داده شده، آنچه مورد نظرشان است، خریداری کنند.

درمان پوسیدگی‌های دندانی، پیش شرط ثبت نام دانش‌آموزان پایه ششم در مدارس معاون وزیر بهداشت اعلام کرد:

معاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت رفع پوسیدگی‌های دندانی دانش‌آموزان پایه ششم تحصیلی از سال ۹۷ تا کنون، گفت: هم اکنون پیش شرط ثبت‌نام دانش آموزان این مقطع در مدارس، عاری شدن از پوسیدگی دندان است.

کلاس‌های رایگان مساجد برای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان

دبیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد تهران با بیان اینکه هم‌افزایی‌های بسیاری میان نهادهای فرهنگی جهت غنی‌سازی اوقات فراغت دانش آموزان صورت گرفته است، گفت: کلاس‌های آموزشی مساجد برای به‌صورت رایگان برگزار می‌شود.

امین متولیان به عنوان “عضو اصلی هیئت مدیره موسسه فرهنگی برهان ( انتشارات مدرسه ) ” منصوب شد .

به گزارش واحد خبر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان طی ابلاغی از جانب دکتر ذوعلم رئیس سازمان؛ دکتر امین متولیان به عنوان “عضو اصلی هیئت مدیره موسسه فرهنگی مدرسه برهان ( انتشارات مدرسه ) ” منصوب شد . از جمله وظایف ایشان که در این ابلاغ درج شده است؛ ؛ ایجاد و توسعه شبکه مخاطبان، ارتقاء کمی و کیفی محصولات انتشارات مدرسه و بنیاد ICDL، تلاش برای کسب رتبه برتر کشوری در انتشار مباحث آموزشی و تربیتی می باشد.