تغییر بی‌ سر و صدای عنوان مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش

به‌رغم اینکه هیچ‌گونه اطلاع‌رسانی روی سایت وزارت آموزش و پرورش درباره ادغام ادارات و انتصابات جدید انجام نشده است، عنوان «مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی» در اخبار به نام «مرکز امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی وزارت آموزش‌ و پرورش» تغییر کرد.

تعداد دانش‌آموزان اوتیسمی به ۲۴۰۰ نفرافزایش یافت رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی:

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با بیان اینکه تعداد دانش‌آموزان اوتیسمی به حدود ۲۴۰۰ نفر رسیده است، گفت: تلاش کردیم که محتوای آموزشی را تولید کرده و ابزارهای تشخیصی را دقیق‌تر کنیم.

نگرانی بابت مسمومیت تربیتی دانش‌آموزان رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌ و پرورش:

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌ و پرورش با بیان اینکه نگران مسمومیت تربیتی در بین دانش‌آموزان هستیم، گفت: تبلیغ هرگونه محصول آموزشی نیازمند دریافت مجوز از آموزش‌ و پرورش است

تلاش‌های مجلس برای اجرای رتبه‌بندی معلمان در سال ۹۸

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی با اشاره به گلایه‌مندی نمایندگان مجلس در نامه به رئیس‌جمهور از عدم‌اجرای نظام رتبه‌بندی معلمان گفت: رئیس‌جمهور محترم در سال سوم اجرای برنامه ششم نظام رتبه‌بندی را اجرایی کند.

از هزارو ۱۱۰ مدرسه در مناطق محروم توسط بنیاد برکت بهره‌برداری شده است مدیرعامل بنیاد برکت گفت:

مدیرعامل بنیاد برکت گفت: بنیاد برکت در راستای تحقق این مهم، تاکنون 1110 مدرسه با بیش از شش هزار کلاس درس را برای دانش‌آموزان مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته احداث و به‌بهره‌برداری رسانده است.