پیشنهاد رییس کمیسیون شهرسازی شورای شهر به وزیر آموزش و پرورش

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران در نامه‌ای به محمد بطحایی – وزیر آموزش و پرورش – پیشنهاد دسترسی عموم مردم به باغ ۵۰ هکتاری منظریه (اردوگاه شهید باهنر) در شمال شهر تهران را مطرح کرد.

سادات اخوی: طنز می‌تواند محلی برای تفنن و تفکر باشد

سیدمحمد سادات‌اخوی در محفل «در حلقه رندان» با ابراز تاسف از اکران فیلم‌های کمدی سخیف در سینمای امروز ایران گفت: طنز در همه عرصه‌های هنری باید از چهار ویژگی طهارت، دانش، مردم شناسی و حیا برخوردار باشد.

حداکثر شهریه مدارس غیردولتی اعلام شد رئیس سازمان مدارس غیردولتی خبرداد:

رئیس سازمان مدارس غیردولتی با اشاره به شهریه مدارس گفت: میزان شهریه مدارس غیردولتی استان‌های تهران و البرز از امروز قابل مشاهده است و حداکثر شهریه در دوره ابتدایی ۹ میلیون و۴۰۰ هزار تومان، متوسطه اول ۱۱ میلیون و متوسطه دوم ۱۵ میلیون تومان است.

توضیحات آموزش‌وپرورش درباره آزار و اذیت دختر کلاس اولی توسط معلم مرد

آموزش‌وپرورش شهرستان رامیان درباره آزار و اذیت یکی از دانش‌آموزان کلاس اول توسط معلم مرد توضیحاتی داد و تأکید کرد:به‌ محض دریافت شکایت از خانواده، بلافاصله مجوز تدریس معلم را لغو و یک معلم خانم را جایگزین کردیم.

تغییرات ساختاری در راستای چابک سازی نبود نگاهی به تغییرات ساختار وزارت آموزش و پرورش؛

نمودار سازمانی جدید وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد و نگاهی به این نمودار نشان می دهد این وزارتخانه عملا دست به تغییری نزده است و تنها یکی دو حفره جدی در این ساختار ایجاد کرده است.