آغاز فعالیت های برگزاری چهل و نهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم رشد

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، این نشست با حضور حجت الاسلام علی ذوعلم معاون وزیر و رییس سازمان، محمود امانی طهرانی مشاور رییس سازمان، مسعود فیاضی مدیرکل دفتر انتشارات و فناوری آموزشی و تعدادی دیگر از میمهانان در سالن جلسات سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی برگزار شد.

انعقاد تفاهم نامه ساخت دو مدرسه در شهرستان های آق قلا و گمیشان

با حضور معاون پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی کشور تفاهم نامه ساخت دو مدرسه در شهرستان های آق قلا و گمیشان فی مابین آموزش و پرورش گلستان و سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی کشور منعقد گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گلستان، علی باقرزاده معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی کشور به منظور عقد تفاهم نامه ساخت دو مدرسه در شهرستان های سیل زده آق قلا و گمیشان به گلستان سفر کرد.

برگزاری نخستین همایش مکتب تربیتی حضرت امام خمینی (ره) کلید خورد

به گزارش روابط عمومی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی، این سازمان در نظر دارد نخستین همایش مکتب تربیتی حضرت امام خمینی (ره ) را با همکاری حوزه های مختلف برگزار نماید که به همین منظور نشست شورای برنامه ریزی و سیاستگذاری این همایش برگزار شد.

نیروی انسانی تمدن‌ساز نباید در تنگنای اقتصادی قرار گیرد احمدی:

معاون اسبق وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه اگر نیروی انسانی شایسته وجود نداشته باشد، تمدنی به وجود نخواهد آمد، گفت: نیروی انسانی که قرار است تمدن‌ساز باشد، نباید این‌طور در تنگنای وضعیت اقتصادی قرار گیرد.

ورود به تعلیم و تربیت فقط از مسیر دانشگاه فرهنگیان صورت گیرد جامه‌بزرگ:

مدیرکل اسبق آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه باید ورود به تعلیم و تربیت فقط از مسیر دانشگاه فرهنگیان صورت گیرد، گفت: مسائل آموزش و پرورش با مؤلفه‌های بسیار زیادی درگیر است و به عزم ملی برای حل آنها نیاز است.

لیست هزینه‌های ۲۰ میلیون تومانی و لاکچری یک دبستان غیردولتی

در حالیکه طبق شهریه مصوب اعلام شده از سوی آموزش‌وپرورش مدارس غیردولتی در دوره ابتدایی تا سقف ۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان می‌توانند شهریه دریافت کنند، لیست هزینه‌های یک مدرسه لاکچری در شهر تهران حکایت از ماجرای دیگری دارد.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش چشم این وزارتخانه را نشانه گرفت

سرپرست وزارت آموزش و پرورش معتقد است که حراست چشم بینای سازمان و نظام است اما معلوم نیست که چرا این کلیدی‌ترین بخش‌ آموزش و پرورش را بی سر و صدا تغییر داد و مراسم تکریم بدون حضور مدیر قبلی حراست برگزار شد!