حمایت از تحقیقات مختلف از جمله عملی نمودن ایده «شهرهای موشکی» و پشتیبانی و تجهیز فناورانه جبهه مقاومت و نیروهای مقاومت منطقه از جمله اقدامات شاخص جناب آقای قالیباف در آن مقطع بوده است(خانواده شهید طهرانی مقدم )

🇮🇷
اطلاعیه خانواده شهید طهرانی مقدم:
خانواده شهید طهرانی مقدم صفحه ای در فضای مجازی ندارد/ اظهارات یک فرد منتسب را از طریق قانونی پیگیری میکنیم/ شهید طهرانی مقدم با قالیباف یک دوران طلایی را رقم زدند

🔺در پی برخی اظهارنظرهای برخی افراد منتسب به شهید حسن طهرانی مقدم، خانواده محترم این شهید بزرگوار اطلاعیه‌ای صادر کردند.
متن این اطلاعیه به این شرح است:

به نام خدا
در پی انتشار برخی مواضع خلاف واقع درباره شهید طهرانی مقدم توسط فردی که خود را به این شهید بزرگوار منتسب کرده است، به اطلاع مردم شریف ایران می‌رساند؛

🔹اولا؛ خانواده شهید طهرانی مقدم، هیچ صفحه‌ای در فضای مجازی بویژه شبکه ایکس (توئیتر) نداشته و ندارد! و کلیه صفحات منتسب به این شهید جعلی است.

🔹دوما؛ مطالب و مواضع منتشر شده در این صفحات، بدون اطلاع خانواده شهید منتشر شده و باعث ناراحتی شدید ما شده است و مصمم به پیگیری موضوع از طریق مراجع قانونی هستیم تا مشخص شود سوء استفاده از نام شهید عزیز، توسط چه فرد و گروهی با چه نیاتی انجام شده است.

🔹سوما؛ سردار محمدباقر قالیباف در دوران فرماندهی نیروی هوایی سپاه، به عنوان مافوق و دوست و رفیق شهید طهرانی مقدم، از نظر حمایت و همکاری با ایشان، یک دوران طلایی را رقم زده‌اند. حمایت از تحقیقات مختلف از جمله عملی نمودن ایده «شهرهای موشکی» و پشتیبانی و تجهیز فناورانه جبهه مقاومت و نیروهای مقاومت منطقه از جمله اقدامات شاخص جناب آقای قالیباف در آن مقطع بوده است.

امیدواریم مردم عزیز ایران اسلامی با درایت و بصیرت مثال‌زدنی، مثل همیشه در صحنهٔ انتخابات حاضر شوند و با حضور باشکوه خود در عرصهٔ مشارکت سیاسی، باعث شادی روح امام و شهیدان و رضایت رهبر انقلاب شوند.

والعاقبة للمتقین
خانواده شهید طهرانی مقدم
۲۹ خرداد ۱۴۰۳


قالیباف

خدمت وپیشرفت 🇮🇷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *