بیانیه شورای هماهنگی تشکلهای فرهنگیان در مورد مصوبه اتحادیه اروپا درباره سپاه

بیانیه شورای هماهنگی تشکلهای فرهنگیان در مورد مصوبه اتحادیه اروپا درخصوص سپاه پاسداران به شرح زیر است:

فَضَّلَ اللَّهُ الْمُجاهِدِینَ عَلَی الْقاعِدِینَ أَجْراً عَظِیماً


سپاه بحمدالله امروز دارای عزّت است -هم در داخل کشور، هم در خارج کشور- و اتّفاقاً دشمنان هم به این عزّت کمک کرده اند. آمریکایی‌ها با چهره‌ی خشن و عبوس و خصمانه‌ای که نسبت به سپاه نشان داده اند، عزّت سپاه را بیشتر کرده اند؛ این هم کمک دشمن بود به آنچه مورد قبول و علاقه‌ی ما است. دشمنِ خدا با بندگان خدا دشمنی میکند و این دشمنی، بندگانِ خدا را عزیزتر میکند، چهره‌ی آنها را روشن‌تر میکند. (مقام معظم رهبری سال1398)

اسلام دین صلح، دین ‌دوستی و دین تمدن است، دین حفظ حقوق انسان‌ها است، اما دین ظلم‌پذیری، دین زیربار ستم رفتن، دین تواضع در مقابل مستکبرین نیست لذا از یک طرف ظلم به دیگران را نفی می‌کند، جنایت را رد می‌نماید و قاتل یک نفر را قاتل همه انسان‌ها می‌داند و از طرف دیگر به مسلمانان اجازه داده بلکه بر آنان واجب نموده که از حق خود دفاع کنند و در مقابل متجاوزین بایستند.
امام راحل با اندیشه ای دینی و برمبنایی عقلایی پس از انقلاب مبارک اسلامی فرمان به تشکیل سپاه پاسداران بامحوریت آموزه های قرآن-عترت و از دل امت دادند که برکت حضور سبزپوشان راست قامت در سرتاسر عرصه حضورشان امروزه حتی خارج از مرزهای جمهوری اسلامی نیز قابل رویت است و اینگونه دشمنان قسم خورده خدا و انسانیت را به تکاپو و تلاش مذبوهانه تروریستی خواندن آن واداشته است.
‌قطعا انسان های آزاده جهان که با تفکر و رسالت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آشنا هستند میدانند که این نیروی عظیم تنها تهدیدی در مقابل زورگویی و زیادخواهی ظالمان و ستمگران مستبد استعمارگر هستند که به اعتراف خودشان بوجود آورنده گروه های تروریستی در دنیا که همانا ایادی استکباری آمریکا و اسرائیل جنایتکار و انگلیس خبیث و همپیمانانشان می باشند.
بلاشک برادران و خواهران عزیز ما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیروهای مخلص، جان برکف،جهادگر،وارسته،مومن و فریادرس مظلومان عالم هستند و ما به وجودشان افتخار میکنیم چرا که مایه عزت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران و خار چشم دشمنان این مرز بوم هستند.
ما فرهنگیان در سراسر کشور با محکوم کردن این عمل قبیح اتحادیه اروپا در تروریستی خواندن سپاه،خود را از اعضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دانسته و حفظ و تبیین دستاوردها و ارزش های انقلاب را وظیفه خود می دانیم و معتقدیم اگر سپاه نبود ، کشور هم نبود بلکه اگر سپاه نبود بسیاری از کشورهای همسایه نیز از روی نقشه محو شده بودند و اگر سپاه نبود داعش تا مرزهای اروپا پیش رفته بود.به این امر اعتقاد داریم که این عمل مذبوحانه نتیجه ای جز وحدت و انسجام مردم ایران و ملتهای ستم دیده نخواهد داشت و قطعا به ضرر بانیان این وضعیت خواهد بود
شورای هماهنگی تشکلهای فرهنگیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *