بیانیه کانون تربیت اسلامی به مناسبت هفته بسیج

بسم الله الرحمان الرحیم
دولت مردمی ، مدیریت بسیجی را به نمایش بگذارد .
بسیج ترجمان اندیشه امام خمینی (قدس الله نفسه الزکیه)راد مردی است که مقید به فقه جواهری ،فلسفه صدرایی و عرفان اسلامی بود . وقهاریت الهی را با اشتداد وجودی و استقلال همه جانبه قاعده نفی سبیل در چهره بسیجی برای جهانیان به تصویر کشید وبه مولایش وصی نبی امام علی علیه السلام اقتدا نمود واین پدیده ریشهِ در حقایق، در جهان اسلام و مقاومت با عناوین حشد الشعبی ، فاطمیون انصار الله و.. به بار نشست تا وعده های الهی وَنُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِينَ و آیه دیگروَلَقَدْ كَتَبْنَا فِي الزَّبُورِ مِنْ بَعْدِ الذِّكْرِ أَنَّ الْأَرْضَ يَرِثُهَا عِبَادِيَ الصَّالِحُونَ محقق شود .
بسیج و تفکر بسیجی تداعی گر ایثار وشهادت،علم وعمل،میدان ودیپلماسی،مدافع حرم و امنیت و سلامت، کار و کارنامه و…است . کارنامه ای که بیانگر موفقیت با اعتماد به ظرفیت های داخلی و بی اعتمادی به بیگانگان است کارنامه ای که امروز با مکتب سردار سلیمانی شناخته می شود و قوت قلب مردم و رعب بدخواهان است و چشمان ملتی رابه اسطوره هایش روشن نمود ( آنچه در وهم ناید آن شود)
امروز که دولت مردمی با رویکرد جهادی توفیق خدمت در عرصه کلان حکمرانی بدست آورده است می تواند مدیریت بسیجی را با همه ویژگی هایش به نمایش بگذارد اختلاس ها به پاکدستی، اشرافی گری به ساده زیستی ،تکبر به تواضع ، تکیه به بیگانگان تکیه به انقلابیون ، خود شیفتگی به همه اندیشی ،اسراف و تبذیر به قناعت و صرفه جویی ،بروکراسی به ساده وچابک سازی ،و منافع فردی و باندی به منافع ملی و.. چرخش نماید
تار و پود بسیجی و هویت ناب آن ولایت مداری است حسن و قبح، زشت و زیبا خوب و بد ،قیام وقعود،فریاد وسکوت در تمامی عرصه های اجتماعی با قطب نمای رهبر بسیجیان امام خامنه ای (مد ظله العالی )جهت یابی می شودتا اطاعت ولی به اطاعت از خدا و رسولش مرتبط شود وزندگی فردی وجمعی در جامعه اسلامی به حیات طیبه نائل شود(طوبی لهم)
کانون تربیت اسلامی هفته بسیج را به همه بسیجیان کشور به ویژه فرهنگیان ودانش آموزان بسیجی تبریک عرض می نماید و تلاش های آنها را در راستای تربیت دانش آموزانی در تراز انقلاب اسلامی در سه مرحله خودسازی وجامعه پردازی و تمدن سازی نوین اسلامی پاس میدارد.
والسلام علی من اتبع الهدی
کانون تربیت اسلامی ۲ آذر ماه ۱۴۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *