سه تشکل انقلابی فرهنگیان طی بیانیه ای مشترک خواستارشدند: تغییراعضای تیم مذاکرات هسته ای/محاکمه افراد نفوذی و جاسوس

در این ایام، صوتی علنی شد که نشان داد متاسفانه وزیر امورخارجه ج.ا.ایران که بایستی عمیقا معتقد و حافظ و سخنگوی منافع ملی و امنیت ملی باشد، دیدگاه دیگری دارد! ونیز برخی قسمتهای مهم نهاد ریاست جمهوری و وزارت امور خارجه محل نفوذ رسانه های متخاصم شده است!
با محتوای صوت آقای ظریف که هرگز تکذیب نشد و صرفا اذعان شد که تقطیع شده روشن شد جریان غرب زده  که در کارنامه ناکارآمدی اش تحمیل ارز ۱۰ برابری بر مردم ثبت شده است، در صدد تفرقه ملت و تغییر گفتمان امت با ایجاد دو قطبی های کاذب دیپلماسی- میدان و  معیشت- مقاومت و  رفع تحریم- انقلاب می باشند و خط الهی سردار دلها و مکتب شهید سلیمانی را مزاحم خود میدانند.
‌سفیران جریان تسلیم وسازش که درشهادت فرزندافتخارآفرین ملت ایران بادشمنان همدستی یااشتراک منافع داشته اند اینک درپی آن هستندکه بااستمراراین جریان منافع ملی راقربانی اهداف جاه طلبانه وسیاسی خودبنمایند. اما ما معلمان همصداباملت انقلابی ایران که درمدرسه ومکتب شهید سلیمانی‌درس مقاومت وایثار آموخته ایم نخواهیم گذاشت مظلومیت آن قهرمان امت اسلام پس از شهادتش تکرارشود ووطن فروشان راه واندیشه سلیمانی راهم به قربانگاه ببرند
همچنین از مراجع قانونی میخواهیم که اولا در اعضای تیم مذاکرات هسته ای و رفع تحریم ها تجدید نظر شود و ثانیا افراد خائن و جاسوس مرتبط با این صوت، عزل و محاکمه شوند.
ودرآخر از مردم عزیز میخواهیم که محاکمه اصلی خود را در انتخابات ریاست جمهوری انجام دهند  و بر جریان نفاق و فریب و سراب، خط بطلان بکشند.

کانون تربیت اسلامی
جامعه اسلامی فرهنگیان
جمعیت اسلامی فرهنگیان
۱۴۰۰/۲/۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *