امام خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از دانش‌آموزان: اختلاف بین ملت ایران با دولت آمریکا از ۲۸ مرداد و قبل آن بود/امروز آمریکا از سال ۴۳ ضعیف‌تر شده است

رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند: آمریکا همان آمریکا است؛ همان گرگ‌صفتی و دیکتاتوریِ جهانی و بین‌المللی، همان شرارت و حدنشناسی، امروز آمریکا از سال ۴۳ ضعیف‌تر شده، لکن در عین‌حال وحشی‌تر و وقیح‌تر شده است.

امام خامنه‌ای در دیدار هزاران نفر از دانش‌آموزان: اختلاف بین ملت ایران با دولت آمریکا از 28 مرداد و قبل آن بود/امروز آمریکا از سال 43 ضعیف‌تر شده است

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای، در آستانه‌ 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز، هزاران نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان، صبح امروز با حضور در حسینیه‌ امام خمینی با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

بیشتر بخوانید

بخش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب در این دیدار به شرح زیر است:

آمریکا از آبان 43 که رژیم دست‌نشانده‌اش در ایران، امام عزیز ما را تبعید کرد تا آبان سال 98 هیچ تغییری نکرده؛ آمریکا همان آمریکا است؛ همان گرگ‌صفتی و دیکتاتوریِ جهانی و بین‌المللی، همان شرارت و حدنشناسی، امروز هم [در] آمریکا هست. بله، امروز آمریکا از سال 43 ضعیف‌تر شده، لکن در عین‌حال وحشی‌تر و وقیح‌تر شده است.

آمریکا همیشه با ملت ایران دشمنی کرده؛ حتی در رژیم طاغوت قبل از انقلاب هم که یک دولت ملی را در سال 1332 ساقط کرد. البته آن دولت هم تقصیر داشت که به آمریکا اعتماد کرده بود، بعد از انقلاب هم که تا امروز همه‌اش تحریم و تهدید و بدگویی و مشکل‌تراشی و نفوذ بوده.

بعضی‌ها تاریخ را تحریف می‌کنند که “شروع اختلافات از تسخیر لانه‌ی جاسوسی بوده”؛ این تحریف تاریخ است. اختلاف بین ملت ایران با دولت آمریکا از 28 مرداد و قبل آن بود که آنها ملت ایران را دچار یک رژیم فاسد وابسته کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *