پیام قدردانی دبیرکل اتحادیه از وزیر آموزش و پرورش

پیام قدردانی دبیرکل اتحادیه از وزیر آموزش و پرورش

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان در پیامی از همکاری‌های وزیرآموزش و پرورش از حضور دانش آموزان در اربعین قدرانی کرد.

پیام قدردانی دبیرکل اتحادیه از وزیر آموزش و پرورش

به گزارش  حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان،حسین تاریخی دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان در پیامی به نمایندگی از کلیه دانش آموزان عضو انجمن‌های اسلامی از همکاری‌های وزیر آموزش و پرورش در برگزاری و حضور باشکوه دانش آموزان در اربعین حسینی قدرانی کرد.

متن پیام دبیرکل اتحادیه به شرح زیر می‌باشد:

جناب آقای دکتر حاجی میرزایی
مقام محترم عالی وزارت آموزش و پرورش
سلام علیکم
پیاده روی اربعین، حماسه است؛ حماسه عاشقی در سکوت، حماسه صبر واستقامت، حماسه ایثار و محبت، حماسه تحمل دشواری‌ها برای رسیدن به محبوب خدا و حماسه ایمان به پیامبر و اهل بیت (علیهم السلام) است.

بدون تردید اربعین جزء عناصر زمینه ساز ظهور در عصر ما محسوب می‌شود و نقش سازمان بخشی، تسهیل گر و الهام بخش در این زمینه دارد وهمواره کسانی که در این اتفاق عظیم سهم مشارکتی داشته اند مورد عنایت ولطف ویزه حضرت حق و خاندان پارک رسول اکرم (ص) قرار گرفته اند.

بی شک تصمیم به جا، سازنده و قابل تقدیر وزارت آموزش و پرورش در موجه نمودن غیبت ایام زیارت اربعین نشان از باورقلبی و ایمانی دستگاه تعلیم وتربیت دارد و بوی خوش ومبارک حرکت در مسیر تعالی سند تحول بنیادین را می‌دهد.

این درایت و هوشمندی موجبات افزایش دایره زائرین نوجوان اربعینی را فراهم نموده است که بی شک یکی از بهره برداران همین اقدام خوب، نظام تعلیم وتربیت در مدرسه است.

اعضای انجمن‌های اسلامی دانش آموزان نیز همچون سال‌های گذشته باقوت در مسیر بهشت فعالیت‌های فرهنگی، تربیتی خود را دنبال کرده، جمعی که رفتند موکب‌های خدمتگذاری سیار درطریق الحسین (ع) را به دوش کشیدند و ازتوفیق خدمت به دیگر زائرین بهره‌مند شدند و آنانی که مانند دلشان را نذرقدم‌های زینب (س) کرده و بسته‌های هدیه برای نوجوانان عراقی آماده کرده و خود را سهیم در جریان عظیم الهی اربعین کردند.

بدینوسیله ضمن تائید وتحسین این اقدام وتصمیم سنجیده به نمایندگی از کلیه دانش آموزان عضو انجمن‌های اسلامی از جنابعالی و همه‌ی دست اندرکارانی که در این امر خیر دست داشته اند تشکر و قدردانی کرده و از خداوند متعال توفیقات روزافزون همه‌ی عزیزان وزحمتشکان فرهنگی را مسئلت می‌نمایم.

همواره دعای گوی مسئولان دلسوز انقلاب اسلامی هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *