پیوندها درباره سایت ارتباط با ما

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان:
تاریخ : چهارشنبه 21 شهريور 08:39 کد خبر : 8842

تهیه بسته فرهنگی برای دانشجویان جدیدالورود

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان با تأکید بر اینکه دانشجویان باید محور اصلی فعالیت‌های فرهنگی باشند، از تهیه بسته فرهنگی برای دانشجویان جدیدالورود خبر داد.


گروه آموزش و پرورش خبرگزاری رسانه معلم، علی محمدی سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان در آیین اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره فرهنگی و اجتماعی دختران دانشگاه فرهنگیان كه در پردیس نسیبه تهران برگزار شد، اظهار كرد: تعداد ۱۰ هزار و ۳۳۳ نفر در مرحله مقدماتی جشنواره بیست و هشتم شركت كرده‌اند كه ۵ هزار و ۴۹۹ نفر آن در بخش پسران و ۴ هزار ۸۳۴ نفر در بخش دختران بوده‌اند.

وی با اشاره به اینكه این جشنواره در ۵۰ رشته و ۷ بخش قرآنی، معارف اسلامی، ادبی، هنری، نرم افزار، هنرهای گروهی و فعالیت‌های اجتماعی برگزار شده است، افزود: از ۴۱۲ دانشجومعلم دختر و ۴۱۰ دانشجو معلم پسر در این دوره از جشنواره تقدیر و تشكر به عمل آمد.

محمدی با اشاره به تأكیدات موضوعات فرهنگی در رهنامه ۴۰ ماده‌ای دانشگاه فرهنگیان و در دستور كار قرار گرفتن آن در برنامه‌های معاونت فرهنگی و اجتماعی، خاطرنشان كرد: با سیاست‌های اندیشمندانه و حمایت‌های  رئیس دانشگاه فرهنگیان، سعی كردیم چراغ این جشنواره را روشن نگه داریم؛ در آینده با آسیب‌شناسی فعالیت‌های فرهنگی، نواقص رفع خواهد شد و برنامه‌های بیشتر و اثرگذارتری در بُعد كمی و كیفی ارائه شود.

وی رسالت معاونت فرهنگی را در پرهیز از خود اجتهادی، اعمال نظرات شخصی، نظریه پردازی صرف، تمركز زدایی، اجرای سندتحول بنیادین و احترام به همه سلایق و گرایش‌ها در فعالیت‌های اجتماعی بر مدار قانون دانست و افزود: خط مقدم فعالیت‌های فرهنگی، خوابگاه‌های دانشجویی هستند كه باید شاهد مشاركت حداكثری دانشجویان در آنجا باشیم.

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان با تأكید بر اینكه دانشجویان باید محور اصلی فعالیت‌های فرهنگی باشند، از تهیه بسته فرهنگی برای نودانشجویان سال تحصیلی جدید خبرداد.
دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"مدیریت سایت" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"مدیریت سایت" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.