پیوندها درباره سایت ارتباط با ما

مدیر پروژه تولید برنامه‌های تلویزیون آموزش و پرورش
تاریخ : پنجشنبه 24 خرداد 16:17 کد خبر : 8480

تولید محتوای آموزشی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی دانش‌آموزان

مدیر پروژه تولید برنامه‌های تلویزیون آموزش و پرورش از تولید محتوای آموزشی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی دانش‌آموزان خبر داد.


مهدی علی‌اكبرزاده مدیر پروژه تولید برنامه‌های تلویزیون تعاملی وزارت آموزش و پرورش درباره اجرای رسمی این برنامه اظهار كرد: از سال گذشته تولیدات فیلم‌ها و برنامه های آموزشی برای این تلویزیون تعاملی را آغاز كردیم و اكنون روال آزمایشی در حال اجراست.

وی ادامه داد: در این تلویزیون تعاملی برنامه‌هایی برای آشنایی خانواده‌ها با آسیب‌های اجتماعی، مهارت‌های زندگی و چگونگی برخورد با مسائل مربوط به نوجوانان مورد توجه قرار گرفته است و در قالب برنامه‌های متفاوت گفت‌وگو محور و توصیه‌ای ارائه می‌شود.

علی‌اكبر زاده با اشاره به اینكه این تلویزیون تعاملی در آینده نزدیك به طور رسمی آغاز به كار می‌كند گفت: اكنون در مرحله آزمایشی برنامه‌هایی كه برای مدیران مدارس و مناطق، خانواده‌ها و دانش‌آموزان عمومیت دارد، نمایش داده می‌شود.

مدیر پروژه تولید برنامه‌های تلویزیون تعاملی وزارت آموزش و پرورش افزود: در مرحله نمایش رسمی تلویزیون تعاملی متناسب با نوع مخاطب برنامه‌ها طبقه‌بندی می‌شود و برای هر نوع مخاطب برنامه‌های ویژه آن در نظر گرفته شده است.

علی‌اكبر زاده درباره برنامه‌های در نظر گرفته شده برای دانش آموزان اظهار كرد: در حوزه آسیب‌های اجتماعی و مهارت‌های زندگی برنامه‌های متعددی با محوریت دانش‌آموزان داریم تا آنها را از خطرات موجود آگاه كنیم و راهكارهای مقابله با آسیب‌ها همچنین بهره‌مندی از مهارت‌های زندگی آموزش داده شود.

وی گفت: این برنامه با تاكید ویژه وزیر آموزش و پرورش اجرایی شده است و همواره برای تولید محتوای آن از سایر معاونت‌ها نیازسنجی می‌كنیم تا بنابر نیاز جامعه دانش‌آموزی كار انجام شود كه در این راستا همكاری‌هایی با مركز نیروی انسانی،  انجمن اولیا و مربیان و امور مشاوره انجام شده است.
دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"مدیریت سایت" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"مدیریت سایت" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.