پیوندها درباره سایت ارتباط با ما

آن روی سکه
تاریخ : چهارشنبه 23 خرداد 15:52 کد خبر : 8474

قدرتی که دشمن از آن می‌ترسد

شلوغی‌های تبلیغاتی و چهره فاتح به خود گرفتن این روزهای دشمنان قسم‌خورده کشور، نشان از روی دیگر سکه دارد که پشت آن چهره‌های رنگ‌پریده‌شان را از ترس اقتدار روز افزون و معنوی ایران بپوشانند.


قدرت بازدارنده‌ای كه امروز جمهوری اسلامی ایران به آن دست یافته است چون مبتنی بر ابتكار و خلاقیت جوانان مؤمن و دلسوز كشور بوده، سرمایه‌ای ارزشمند است كه دشمن به‌شدت از آن واهمه دارد.این‌كه رییس‌جمهوری پرهیاهو و عهد شكن آمریكا در اكثر مصاحبه‌های خبری‌اش نامی از ایران می‌برد و آن را از قلم نمی‌اندازد، نشأت گرفته از همین قدرت تحصیل‌شده ایران است. اقتداری كه دشمن به هیچ‌وجه مایل نیست جمهوری اسلامی آن را داشته باشد و تمام تلاشش را انجام می‌دهد كه در این مسیر ارزشمند خلل ایجاد كند.شلوغی‌های تبلیغاتی و چهره فاتح به خود گرفتن این روزهای دشمنان قسم‌خورده كشور نشان از روی دیگر سكه دارد كه پشت آن چهره‌های رنگ‌پریده‌شان را از ترس اقتدار روز افزون و معنوی ایران بپوشانند. حالا تكلیف آن است كه با همه تلاش‌مان، با همه سرمایه نیروی انسانی‌مان و همه خلاقیت‌های هدفمندمان در راه افزایش این قدرت بازدارنده قدم برداریم. زیرا هر چه این قدرت بالاتر رود، دشمن كمتر به فكر خطا می‌افتد و چنانچه با حماقت خود عملی انجام دهد و به ایران متعرض شود با واكنش سخت و ضربه‌ای محكم مواجه خواهد شد.همان‌گونه كه رهبر معظم انقلاب در بیانات‌شان در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) فرمودند:«دوران «بزن و در رو» به جمهوری اسلامی دیگر گذشته است، این‌كه بیا و بزن و در رو، این جوری نیست اگر زدند پایشان گیر می‌افتد؛ شروع ممكن است با آن‌ها باشد اما تمام كردن دیگر با آن‌ها نیست و در اختیار آن‌ها نیست. این همان قدرتی است كه دشمن از آن بیمناك است.»
دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"مدیریت سایت" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"مدیریت سایت" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.