پیوندها درباره سایت ارتباط با ما

سرپرست مدیریت پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان تهران مطرح کرد
تاریخ : دوشنبه 21 خرداد 23:33 کد خبر : 8467

مهندسی مجدد تربیت معلم در استان تهران/ جذب ۴۱ هزار دانشجو معلم از سال آینده

سرپرست مدیریت پردیس های دانشگاه فرهنگیان استان تهران با بیان اینکه از سال آینده 41 هزار دانشجومعلم جذب این دانشگاه خواهد شد، گفت: با مهندسی مجدد و احیای مراکز قدیمی تعطیل شده در استان تهران، در تلاش هستیم این کمبود معلم را جبران کنیم.


رویز انصاری راد مدیریت پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان تهران اظهار كرد: با تلاش ها و پیگیری‌های رئیس دانشگاه فرهنگیان، 24 هزار دانشجو معلم جذب شده است كه حداقل 2 تا 3 هزار دنشجو متعلق به استان تهران است.

انصاری، حضور رهبر معظم انقلاب در دانشگاه فرهنگیان را منشأ خیر و بركت بسیار برشمرد و افزود: رهبر معظم انقلاب، این دانشگاه را مركز ثقل آموزش و پرورش دانستند و وظیفه ما بسیار سنگین است.

سرپرست مدیریت پردیس‌های استان تهران با بیان اینكه در این استان به دنبال مهندسی مجدد هستیم، تصریح كرد: یك پنجم دانشجویان، كاركنان و اعضای هیأت علمی در تهران قرار گرفته است و باید با نگاهی نو به تربیت معلم و شناخت نقاط قوت و ضعف، تربیت معلمی پویا و هدفمند داشته باشیم.

وی ادامه داد: معلم نقش الگویی دارد؛ دانشجو معلمان باید الگوی كار، عشق، معنویت و اثر بخشی باشند و با این نگاه و دیدگاه تربت معلم اداره شود.

انصاری در خصوص برخی اقدامات انجام شده پیرامون ارتقا و مطالبات اساتید مطالبی بیان كرد و افزود: با نگاه پدرانه و مسئولانه به كارمندان، باید زمینه های رشد و ارتقا و بهره‌گیری از ظرفیت‌های‌شان را فراهم كنیم.

وی با اشاره به كمبود معلم در كشور، تصریح كرد: با تلاش‌های رئیس دانشگاه فرهنگیان از سال آینده 41 هزار دانشجو جذب خواهد شد و با مهندسی مجدد و احیای مراكز قدیمی تعطیل شده در استان تهران، در تلاش هستیم این كمبود معلم را جبران كنیم.

سرپرست مدیریت پردیس‌های استان تهران از برگزاری جلسه هیأت امنای دانشگاه فرهنگیان استان تهران با حضور استاندار تهران خبر داد و افزود: ابلاغ‌های اعضا توسط استاندار صادر شده و برای اولین بار هیأت امنای استان تهران جلسه خواهد داشت كه امیدواریم مصوبات خوبی با توجه به رویكرد و توجه ویژه استاندار به دانشگاه فرهنگیان داشته باشیم.
دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"مدیریت سایت" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"مدیریت سایت" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.