پیوندها درباره سایت ارتباط با ما

مشاور اقتصادی وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد
تاریخ : سه شنبه 03 بهمن 07:05 کد خبر : 8185

جزئیات زمان برگزاری انتخابات نمایندگان معلمان در هیئت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان

مشاور اقتصادی وزیر آموزش و پرورش جزئیات زمان برگزاری انتخابات نمایندگان معلمان در صندوق ذخیره فرهنگیان را اعلام کرد.


اصغر حصیری مشاور اقتصادی وزیر آموزش و پرورش مراحل زمان بندی، تاریخ ثبت‌نام، رأی گیری و اعلام نتایج انتخابات نمایندگان معلمان در صندوق ذخیره فرهنگیان را اعلام كرد.

وی گفت: در سوم بهمن ماه جاری، ستاد انتخابات با حضور اعضای كمیته‌های مختلف افتتاح خواهد شد و اعضای كمیته‌ها در ستاد انتخابات مستقر خواهند شد تا هماهنگی‌های لازم را با ستاد و استان‌ها جهت برگزاری این انتخابات انجام دهند.

مشاور اقتصادی وزیر آموزش و پرورش تصریح كرد: زمان ثبت‌نام داوطلبان انتخابات از یازدهم بهمن‌ماه سال جاری خواهد بود و داوطلبان تا تاریخ هفدهم بهمن‌ماه فرصت دارند تا از طریق سامانه الكترونیكی كه بزودی آدرس آن اعلام می‌شود، ثبت‌نام كنند.

حصیری افزود: تمامی فرهنگیان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان از تاریخ هجدهم بهمن ماه تا بیستم بهمن ماه فرصت دارند تا در سامانه الكترونیكی تعیین شده بروند و رای خود را ثبت كنند.

مشاور اقتصادی وزیر آموزش و پرورش در خصوص زمان اعلام نتایج انتخابات بیان داشت: با توجه به اینكه مرحله اول انتخابات از ثبت‌نام كاندیداها تا رای گیری، به طور كامل به صورت الكترونیكی انجام خواهد شد، نتایج انتخابات روز بعد و در تاریخ بیست و یكم بهمن اعلام خواهد شد.
دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"مدیریت سایت" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"مدیریت سایت" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.