پیوندها درباره سایت ارتباط با ما

شمخانی در مراسم با شکوه 13 آبان:
تاریخ : یکشنبه 14 آبان 09:37 کد خبر : 7998

ملت ایران تا وقتی انقلابی و حسینی است، آمریکا دست از شرارت بر نمی دارد

نماینده مقام معظم رهبری و دبیرشورای عالی امنیت ملی در جمع پرشور راهپیمایان مراسم 13 آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا گفت: تا زمانی که ملت ما حسینی و ایرانی بمانند و به هویت ملی واعتقادی خود پایبند و وفادار باشد دشمنان قسم خورده و در راس آن آمریکای جنایتکار دست از این شرارت ها و دخالت ها بر نخواهند داشت.


دبیر شورای عالی امنیت ملی با اشاره به این كه  ملت ایران ركورد مقابله با توطئه‌های آمریكا در ذهن جهانیان، مسلمانان و مستضعفان را به نام خود ثبت كرده است. اظهار داشت: آمریكایی‌ها از اقدام براندازانه نظامی، تضعیف قدرت دفاعی، مخالفت با قدرت و پیشرفت اقتصادی و ایجاد بحران‌های امنیتی، فضاسازی‌های سیاسی و ایجاد تنش با همسایگان برای تضعیف ایران استفاده كرده‌اند اما همه اینها نتیجه‌ای جز قوی‌تر شدن ایران نداشته است.
وی گفت: علی رغم 4 دهه دشمنی آمریكا علیه ایران و استفاده از ابزارهای مختلف تهدید و تحریم، بدلیل مقاومت جانانه مردم ایران در برابر سیاستهای خصمانه نظام سلطه  مجموعه دشمنان اعتراف نموده‌اند كه ایران از قبل قدرتمندتر شده است.
شمخانی خاطرنشان كرد: آنچه برای ملت ایران عزت، اقتدار و جبران تحقیر گذشتگان را ایجاد نموده است به پشتوانه قدرت لایزال الهی بوده است.
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ابزارهای ناكارآمد آمریكا برای مقابله با كشور ما با اراده شكست ناپذیر ملت ایران و رهبری بی مثال امام (ره) و مقام معظم رهبری در آوردگاه‌های متعددی چون حمله به طبس، كودتای نوژه، 8 سال دفاع مقدس،پیشرفتهای شگرف ایران دربخشهای دفاعی، موشكی، فضایی و صنعت صلح آمیز هسته ای و اقتدار روز افزون در منطقه وعرصه دیپلماسی فعال بین المللی همگی با شكست و هزیمت مواجه شده اما  مسیر دشمنی آمریكا با ایران به دلیل ذات كینه توزانه سردمدارن آن همچنان ادامه دارد.
شمخانی اظهار داشت: اتحاد و اجماع در مسئولین جمهوری اسلامی و ارتباط وثیق حاكمیت با مردم ضامن حفظ استقلال و تمركز بیش از پیش بر پیگیری اولویتهای اصلی كشور در ابعاد اقتصادی و بهینه‌سازی معیشت جامعه  و ارتقاء توان دفاعی و اقتدار منطقه‌ای است.
دبیر شورای عالی امنیت ملی افزود: در حالی كه جامعه جهانی بر غیر قابل مداكره بودن توافق چند جانبه برجام اجماع داشته و آژانس بین المللی انرژی اتمی به كرات پایبندی ایران به تعهداتش را تایید نموده رییس‌جمهور آمریكا مسیری متفاوت را در پیش گرفته و با بی اعتنایی به همه قواعد و توافقات بین المللی در مسیر اجرای برجام كارشكنی می‌كند.
شمخانی استفاده آمریكا از ابزارهای شكست خورده تهدید و تحریم بر علیه ایران را فاقد تاثیر گذاری بر اراده جمهوری اسلامی ایران عنوان كرد و اظهار داشت: مسیر حفظ و ارتقاء قدرت دفاعی ایران وبالندگی نیروهای مسلح اعم از سپاه و، ارتش و بسیج  و تداوم ایفای نقش منطقه ای فعال در مبارزه با تروریسم و دفاع از ملت مظلوم منطقه غیرقابل تغییر است.
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: قدرت موشكی جمهوری اسلامی ایران برپایه ظرفیتهای بومی وتجربیات 8 سال دفاع مقدس و در اوج تحریمهای ظالمانه علیه كشور ما ایجاد شده و دانشمندان انقلابی ایران اسلامی نشان داده‌اند كه هرگز پشت سد تحریمها متوقف نخواهند شد و آن را به فرصتی برای جهش به سطوح بالاتری از توانمندی و اقتدار تبدیل خواهند كرد.
شمخانی حضور گسترده و پرشور مردم مسلمان و انقلابی ایران در مراسم روز ملی مبارزه با استكبار جهانی در سال جاری را  پاسخی معنادار به عربده جویی‌های ترامپ عنوان كرد و افزود: به طور قطع با توجه به سیاستهای غیر معقول آغاز شده از سوی ترامپ در فاصله 13 آبان ماه سال 96 تا 13 آبان ماه سال 97شاهدافول یش از پیش جایگاه و نقش آمریكا در منطقه خواهیم بود.
دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"مدیریت سایت" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"مدیریت سایت" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.اخبار مرتبط