پیوندها درباره سایت ارتباط با ما

تاریخ : یکشنبه 07 تير 12:20 کد خبر : 4789

جلسه شورای مرکزی کانون استان گلستان

یکی از کارهایی که در کانون تربیت اسلامی تعقیب می شود تحول در نظام آموزش و پرورش است که باید به آموزش و پرورش کمک کنیم تا این برنامه مسکوت نماند و خاموش نشود.


دبیر كانون تربیت اسلامی استان گلستان گفت :در نظامی كه امام خمینی (ره) تعریف كرد نباید پول‌های میلیونی برای تبلیغات هزینه كرد در واقع این هزینه‌ها انحراف از معیار است.

به گزارش گلستان ما ؛ سید هادی حسینی دبیر كانون تربیت اسلامی استان گلستان عصر امروز چهرشنبه 20 خرداد ماه 94 در نشست اعضای شورای مركزی كانون تربیت اسلامی استان گلستان، گفت: وجود سرخوردگی در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی جوان به دلیل این است كه بازنشستگان حاضر نیستند عرصه را برای جوانان باز بگذارند.

 وی با بیان اینكه پله برقی دولت ایستاده است، عنوان داشت: پله برقی دولت ایستاده و كسانی كه به مقصد رسیدند عرصه را ترك نمی‌كنند در حالیكه باید این قدرت از چهره‌های بازنشسته به جوانان انتقال داده شود. 

حسینی بر لزوم ارتباط تنگاتنگ كانون تربیت اسلامی با دانشگاه‌ها تأكید كرد و ابراز داشت: از 21 عضو مركزی كانون استان حداقل 15 نفر هر لحظه آمادگی حضور در دانشگاه‌ها را دارند؛ دانشجو به ما و ما به دانشجو نیاز داریم و برای اینكه فعالیت‌های كانون نتیجه بخش باشد باید حضور میدانی در دانشگاه‌ها داشته و مسائل خود را در میان دانشجویان مطرح كنیم.

وی افزود: یكی از كارهایی كه در كانون تربیت اسلامی تعقیب می‎شود تحول در نظام آموزش و پرورش بود كه باید به آموزش و پرورش كمك كنیم تا این برنامه مسكوت نماند و خاموش نشود.

حسینی بیان كرد: اگر افرادی خردمند در جایگاه مسئولیت قرار بگیرند با مطالعه مسیر را انتخاب خواهند كرد، فهم انواع دانش، خردورزی و تفكر علمی باید در كشور حاكمیت پیدا كند آن وقت به یقین شرایط رو به رشد كشور تقویت خواهد شد.وی بر لزوم توجه به شأن زیبایی شناختی هنری یادآور شد: استفاده از هنر توانایی هنرمندان در اداره كشور باید مدنظر باشد اینها شئونات حیات طیبه است كه لازمه آن جدی گرفتن تربیت است.

 دبیر كانون تربیت اسلامی استان گلستان در ادامه تصریح كرد: برخی نیروهای كشوری از حضور در دانشگاه‌ها ابا و ترس دارند در حالی كه اگر كسی اندیشه دارد نباید ابا داشته باشد و اساسا كسی كه منطق دارد ترسی ندارد از این رو هر زمان كه تشكل‌های دانشجویی از مسئولی دعوت كردند باید آن مسئول با حضور خود در دانشگاه به دعوت دانشجویان پاسخ بدهد. 

حسینی در بخش دیگر سخنانش به انتخابات نماینده مجلس آینده اشاره كرد و در این باره گفت: نمایندگان مجلس وقتی رأی مردم را كسب می كنند باید نگاهشان خدمت باشد. 

وی با بیان اینكه حوزه نمایندگی در كشور نباید تضعیف شود به برخی هزینه‌های بالای تبلیغاتی اشاره كرد و متذكر شد: در نظامی كه امام خمینی (ره) تعریف كرد نباید پول‌های میلیونی برای تبلیغات هزینه كرد در واقع این هزینه‌ها انحراف از معیار است.

 


کد خبرنگار : 24


دیدگاه
لطفا دیدگاه خود را با حروف فارسی بنویسید
"مدیریت سایت" مجاز به ویرایش ادبی نظرات مخاطبین است.
"مدیریت سایت" از انتشار دیدگاه هایی که حاوی مطالب کذب، توهین یا بی احترامی به اشخاص قومیت ها عقاید دیگران موارد مغایر با قوانین کشور و آموزه های دین مبین اسلام باشد معذور است.
دیدگاه ها پس از تائید مدیر بخش مربوطه منتشر می شود.اخبار مرتبط